Czym zajmuje się branża przemysłu alpinistycznego?

Jakie techniki alpinistyczne są wykorzystywane? Dlaczego warto zlecić usługę? Podpowiadamy o tym w artykule poniżej.

Prace na wysokościach są wykonywane przez profesjonalne firmy, które posiadają szkolenie w zakresie wykorzystania technik alpinistycznych. Dzięki temu prace w miejscach trudno dostępnych są przeprowadzone bezpiecznie, a także zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi normami BHP. Warto skorzystać z nich wszędzie tam, gdzie nie można wykorzystać tradycyjnych sprzętów takich jak: drabiny, rusztowania, czy też podnośników. W trakcie wykonywania usług alpinistycznych używane są techniki w dostępnie linowym, które zbliżone są do technik wspinaczkowych. Branża przemysłu alpinistycznego zyskuje na popularności z roku na rok, dzięki coraz bardziej złożonym konstrukcjom.

Czy potrzebujesz profesjonalnie wykonanych usług? Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Mycie okien

Mycie wodą demineralizowaną

Specjalizujemy w profesjonalnym myciu okien budynków biurowych i przemysłowych przy użyciu technik alpinistycznych. Czyścimy elewację, reklamy, myjemy świetliki i lampy. Prowadzimy też doczyszczanie poremontowe.

Alpinizm przemysłowy

naprawę i wymianę rynien

Remontowe pracę metodą dostępu linowego i nie tylko, jest wykonywana przez alpinistów posiadających odpowiednie uprawnienia do pracy na wysokości.

Zabezpieczenie

zbijanie sopli

Poprawiamy stabilność elementów architektury, usuwamy zagrożenia powstałe w wyniku silnych porywów wiatru. W sezonie zimowym ośnieżamy dachy, zbijamy nawisy śnieżne i lodowe.

Montaż

montaz reklamy

Oferujemy montaż reklam, urządzeń i zabezpieczeń przeciwko ptakom. W razie potrzeby tworzymy niezbędne konstrukcje. Wykonujemy podłączenia do instalacji elektrycznej, sanitarnej i wentylacyjnej.

Konserwacja

roboty remontowe

Prowadzimy bieżącą konserwację elementów budynków. Wykonujemy prace dekarskie i budowlane.

Inne

Zabiegi pielęgnacji drzew

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na podjęcie działań w szerokim zakresie. W razie potrzeby usługi świadczymy w godzinach nocnych i w dni wolne od pracy.

Zamów bezpłatną wycenę

    Korzystamy z ciasteczek. Dowiedz się więcej:Polityka prywatności